Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5