Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5