Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5