Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Mother and MomRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.0