Movies
Ratings
66
The Last EmperorRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
Evil DeadRated ★ 5.0
NecronomiconRated ★ 5.0
Evil Dead IIRated ★ 5.0
Army of DarknessRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Mr. NiceRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0