Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Sound of NoiseRated ★ 4.0