Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0