Titles you rated
HannaRated ★ 4.5
ScrapperRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 5.0
The Man Without a PastRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 5.0
PreciousRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.0
A Room with a ViewRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 0.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Angel, Become an Evil WomanRated ★ 1.0