Titles you rated
Chicken RunRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0