Movies
Ratings
35
MotherRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0