Series
Ratings
16
Hur JunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0