Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 5.0
DamselRated ★ 1.0- Jeong-sunRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
The WaveRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0