Titles you rated
SolaninRated ★ 5.0
RinguRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0