Series
Ratings
38
Mayo Chiki!Rated ★ 5.0- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 5.0
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 5.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 5.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 5.0
The Familiar of ZeroRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
High School DxDRated ★ 4.0
Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?Rated ★ 3.5
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 3.5
Hanasaku IrohaRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.0- www.working!!Rated ★ 5.0