Movies
Ratings
48
ARASHI Anniversary Tour 5×20 FILM “Record of Memories”Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
FlashdanceRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Nobunaga Concerto: The MovieRated ★ 2.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0