Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
The Dragon DentistRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Urusei YatsuraRated ★ 3.0
The Twelve KingdomsRated ★ 3.0- Lupin the Third Part IIRated ★ 3.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0