Titles you rated
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Flame of ReccaRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 3.5
- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.5
Shitamachi RocketRated ★ 4.0- 美丘 -君がいた日々-Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0