Movies
Ratings
35
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 2.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 2.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0