Titles you rated
To Rome with LoveRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
InsomniaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.0
The Flavor of Green Tea Over RiceRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Ecce bomboRated ★ 3.0
Millennium MamboRated ★ 2.0
Alice in the CitiesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MimangRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0