Movies
Ratings
583
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
HuntRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5