Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0