Movies
Ratings
24
The Jungle BookRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
RemembranceRated ★ 3.0
009 Re: CyborgRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0