Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0