Movies
Ratings
542
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The PactRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
Akko's SecretRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
52-Hertz WhalesRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 3.5