Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.5
The WhisperingRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0