Movies
Ratings
366
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0