Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0