Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0