Movies
Ratings
460
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Magic HourRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
StarbuckRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Driving MadeleineRated ★ 4.5
English VinglishRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.5
Million Dollar ManRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The Yin Yang Master ZeroRated ★ 2.5