Titles you rated
- Gaishaha Gakko janendayoRated ★ 3.0
- Space BrothersRated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5- Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 3.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.5
KatanagatariRated ★ 2.0
The Beast Player ErinRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Barrier MasterRated ★ 3.0- BakumanRated ★ 3.0
S: The Last PolicemanRated ★ 3.0