Titles you rated
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Eden of the EastRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0- ひぐらしのなく頃にRated ★ 5.0
KatanagatariRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0