Series
Ratings
30
The NewsroomRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5