Movies
Ratings
136
Now You See MeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0