Series
Ratings
46
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0