Movies
Ratings
38
Act of ValorRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
CrankRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
MotherRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 3.0