Series
Ratings
147- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Why Her?Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Radio RomanceRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 2.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
Wanna One GO : ZERO BASERated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 2.5- 살롱드립Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.5