Titles you rated
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Shin AtashinchiRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0