Movies
Ratings
201
BelieverRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5