Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5