Series
Ratings
50
IljimaeRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 1.0