Titles you rated
DownsizingRated ★ 1.5- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
In the Tall GrassRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 1.5
The Bridge Curse: RitualRated ★ 2.0
The SinRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5