Movies
Ratings
199
SearchingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 1.5
The BirdsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0- Serial LoverRated ★ 3.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Fat GirlRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0