Series
Ratings
106
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 5.0- とんかつDJアゲ太郎Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
- 東京女子図鑑Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Beach BoysRated ★ 1.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 0.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 0.5
Hell GirlRated ★ 0.5
Shaun the SheepRated ★ 1.0