Titles you rated
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- Tales of The AbyssRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Strategist KANBERated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 4.5
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0