Titles you rated
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
Case ClosedRated ★ 3.0- Death NoteRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0
- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 5.0
- TOM AND JERRYRated ★ 2.5
Ashita no NadjaRated ★ 2.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Natsuyuki RendezvousRated ★ 5.0- Death ParadeRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
The Beast Player ErinRated ★ 2.0
Kimba the White LionRated ★ 2.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 2.0
Hakuoki Season 1Rated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 2.0
- From the New WorldRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0