Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Senritsu Kaiki File Kowasugi! The Most Terrifying Movie in HistoryRated ★ 3.0
Senritsu Kaiki File Kowasugi! Preface: True Story of the Ghost of YotsuaRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
A Bad SummerRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Marui VideoRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
BelieversRated ★ 4.0- Resort BaitoRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 4.5
BlackBerryRated ★ 4.5
CloudRated ★ 4.0