Movies
Ratings
746
The SwimmersRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5