Movies
Ratings
22
Toy StoryRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The BirdsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0