Movies
Ratings
30
A Lone ScalpelRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
OutrageRated ★ 2.5
In His ChartRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 1.5
Helen the Baby FoxRated ★ 3.5
HalfwayRated ★ 2.5
The Triumphant Return of General RougeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
Elevator to the GallowsRated ★ 2.5
The Wings of the KirinRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.5