Series
Ratings
40
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5- Nanatsu no KaigiRated ★ 4.0
Godhand TeruRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Lady JokerRated ★ 4.0- The Road to SiriusRated ★ 3.5
- 尾根のかなたにRated ★ 2.5
- MBO Management by Out ~Keieiken Sōdatsu Kigyōbaisyū no Yukue~Rated ★ 4.0
Platinum TownRated ★ 3.5
Baby Steps Season 2Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0- Shounen Hollywood: Holly Stage for 50Rated ★ 4.0
Shounen Hollywood: Holly Stage for 49Rated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Baby StepsRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.0- Attention PleaseRated ★ 3.0